Négylevelű lóhere - gyertya szilikon forma
A négylevelű lóhere számos kultúrában és vallásban szent és szerencsét hozó tárgyként ismert, így egy ilyen formájú gyertya értékes dísze lehet otthonodnak. Készítsd el egyszerűen ezzel a szilikon formával, és lepd meg magadat és szeretteidet is a szerencse szimbólumával gyertya formában!
A négylevelű lóhere egy legendásan szerencsét hozó szimbólum, amelynek négy levele jelképezi a szerencse négy alapvető elemeit: boldogságot, egészséget, szeretetet és jólétet.
Hűségpont (vásárlás után): 20
Engedd szabadjára a képzeleted, és fokozd a gyertyaöntés, kézműveskedés élményét szilikon gyertyaöntő formáinkkal. Készíts egy gyertyát ezzel a formával, dekorációs elemként mindenképpen megállja a helyét. A négy levél különböző jelentéseket hordozhat, például az egyik levél boldogságot, a másik egészséget, a harmadik szeretetet, míg a negyedik jólétet jelképezhet. Egy illatos, színes, dekoratív gyertya kiváló ajándéknak is.
ADATOK:
A szilikon forma méretei:
Szélesség: 6,5 cm
Magasság: 14,2 cm
255 gr viaszra lesz szükséged ehhez a formához.
TERMÉKJELLEMZŐK:
Anyaga: Kiváló minőségű szilikonból készült (kifejezetten gyertyakészítéshez tervezett), amellyel elkészítheted álmaid gyertyáját. Ez a szilikon puha, vastag, ellenáll a deformálódásnak és a fakulásnak. Nagyon rugalmas, tapadásmentes, hogy könnyen és sérülésmentesen kiszedhesd az elkészült alkotást a formából.
Felhasználási területek: A forma alapból felhasználható bármilyen kreatív tevékenységhez, úgy mint epoxi gyantához, szappanöntéshez, agyagformázáshoz, vagy gipszformák öntéséhez (melyet akár a gyerekek saját kezűleg festhetnek ki) stb, gyertyakészítéshez pedig csak egy apró lyukat kell szúrni a forma tetején, amin átfér a kanóc.
Ideális ajándék: Széles felhasználási módjainak köszönhetően különböző otthondekorációk készíthetők vele. Kiváló lehet nem csak saját felhasználásra, hanem ajándéknak is. Ajándékozd az alkotás örömét családodnak, barátaidnak különféle ünnepekre, alkalmakra!
HASZNÁLATA:
1.Gyertyaöntéshez egy vastag tűvel szúrj a szilikon tetején egy lyukat (ez lesz majd a gyertya teteje), azon húzd át a pamutkanócot óvatosan, majd rögzítsd a nagyobb, nyitott részen a kanócot egy hurkapálca segítségével.
TIPP: Ha elég stabil a forma, azaz nem fog elborulni/elhajolni (pl. egy széles, laposabb forma), akkor öntheted bele bármiféle segédeszköz nélkül az olvasztott viaszt. Ha azonban olyan a formád, ami várhatóan elborul/elhajlik (pl. egy magas, vékony forma), akkor tedd egy pohárba az egész formát, és frissentartó fólia galacsinokkal rögzítsd a formát úgy, hogy kibéleled a pohár és a forma közötti részt (azaz stabilan álljon a forma a pohárban).
3.Ha illatosítani és színezni szeretnéd, akkor azt most adhatod hozzá az olvadt viaszhoz. (Gyertyaillatok és gyertyaszínező pasztillák széles választékban)
2.Öntsd bele a formába a kiválasztott, felolvasztott gyertyaviaszt (lehet, repce-, szója-, paraffin-, vagy méhviasz, de keverheted is őket).
3.Várd meg amíg teljesen megszilárdul a viasz a formában.
4.Miután teljesen megszilárdult, kiveheted a kész gyertyát a formából.
TISZTÍTÁSA:
Egyszerűen tisztítható. Kézmeleg, szappanos vízzel mosd el, majd legalább 24 órát hagyd száradni mielőtt újrahasználod elmosás után. Teljesen száraznak kell lennie használat előtt.
Közvetlen napfénytől és hőtől védve tárold!